Sinds vandaag gisteren is het officieel. Ik ga 2 dagen per week voor het online communicatie bureau “These Days” werken.

These Days is een award-winning bedrijf, en ik ben er dan ook trots op dat ze deze Smetty-vogel in dienst willen nemen als strategic consultant.

Het moeilijkste aspect voor beide partijen wordt vast mijn 2-dagen werkweek binnen een 5-dagen omgeving, maar we zien wel hoe dat gaat. Inhoudelijk mag ik mij bezig houden met mijn persoonlijke dada’s: social software. Zalig. Meer moet dat niet zijn.

Daarnaast blijf ik natuurlijk 50% lector media aan de Hogeschool Gent en 5% lector avondonderwijs in Antwerpen. Die 55% opdracht in het onderwijs is helaas onvoldoende om te voorzien in een normaal levensonderhoud. Deze maand alleen ben ik al voor 4 conferentie’s uitgenodigd als spreker binnen het onderwijs. Maar toch komt de interessantste opdracht uit het bedrijfsleven en niet uit het onderwijs.

Mijn bokes voor morgen staan niet gereed. Want op woensdag is het bokes dag op kosten van de baas. Ik ben dus weer nen echten werkmens. Allez, voor 40% in elk geval.

13 Responses to “These Days: Smetty goes marketing”

  1. Maarten Cannaerts

    Modern dat ze 2/5 FTE in dienst nemen om te ‘spelen’ met social software. Viral marketing is innovatief! Ik kijk uit naar je eerste reclamestunt…
    (wat zijn de vier conferenties? mis ik iets?)

  2. Dykes And The City

    Is dat dan bij These Days dat ze Trouble zo leuk vinden en dat er allemaal homo’s werken? ;-)

  3. Smetty

    Allemaal homo’s Lore is wat veel hoor. :-) (straks lopen ze nog met de bezemsteel achter me aan…)

    Maar ja, er is een grote Gentse groep en een Trouble is er gekend. You are famous girl.

  4. Peter Forret

    Betaald worden voor wat je graag doet, dat is een stap in de goeie richting! Zolang je maar nog wat tijd overhoudt voor allerlei side-projectjes!

  5. hullabaloo

    Groeten aan Steven als je hem daar tegen ‘t lijf loopt ;)

  6. Pascal Van Hecke

    gefeliciteerd!

  7. john

    thumbs up, cindy
    greets to Erwin & Gio
    hope you’ll mount a weblog for Mobistar’s Corporate communication ;)

  8. wza

    small world :)

  9. Steven

    Bedankt voor de groeten ;)

  10. Ine

    congrats ;0

  11. Pietel

    Congrats! On-line nog wel.

  12. Smetty's Soapbox » Blog Archive » Tik-Tak

    [...] nieuw werk (en werkplaats) is voor mij een goeie reden om daar een sportactiviteit aan te koppelen. Mijn [...]

  13. Smetty's Soapbox » Blog Archive » 2005 geklikt

    [...] op events en werd uitgenodigd om de Surf Onderwijsdagen te bloggen. Deze meneer, mede-eigenaar van These Days, had begrip voor mijn halftijds in het onderwijs en bood mij een job aan in zijn bedrijf. 2005 was [...]

U zegt of denkt?



Om te controleren of u geen machine bent die mijn comments spamt, dient u eerst in de captcha module onderaan de 2 woorden die u ziet over te typen alvorens de comment te versturen (submit comment).

Proudly powered by WordPress. Theme developed with WordPress Theme Generator.
Creative Commons License

Creative Commons License Creative Commons License