Gevonden in de mailbox: een mailtje van de meest succesvolle bedrijfsblog in Vlaanderen. Met de groeten van de maizena man.

Smetty,

Ik weet dat jij naast Oppergod Scoble zat, ik dacht zelfs ergens gelezen te hebben dat je Hem een kus hebt mogen geven, maar wiens blog vermelden ze boven de foto van Hemzelf?

Spar

Geen blog bla-bla daar in Rillaar. Gewoon doen. Maar ik vraag mij toch af: zou het daar nu vol krantenartikels hangen aan kassa 2 bij de maizena man?

3 Responses to “www.nei-nei-ne-nei-nei.be”

  1. Murvin

    Nooit geweten dat ze zo inovatief bezig waren hier om de hoek!
    Als jonge knaap ging ik er soms met mijn fietske langs… in de streekmond was dat toen nog bij “Miel van Nelekens”…

    T’internet leert me weeral iets bij ;-)

  2. maizena man

    Murvin kent zijn geschiedenis!

  3. Smetty's Soapbox » Blog Archive » www.ikbenvoor.be

    [...] mijn blog regelmatig leest, heeft hier al vaker urls (1, 2)in de titel van blogposts zien staan. Dit keer heb ik hem niet zelf [...]

U zegt of denkt?



Om te controleren of u geen machine bent die mijn comments spamt, dient u eerst in de captcha module onderaan de 2 woorden die u ziet over te typen alvorens de comment te versturen (submit comment).

Proudly powered by WordPress. Theme developed with WordPress Theme Generator.
Creative Commons License

Creative Commons License Creative Commons License